SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

 

księgowość, podatki, kadry i płace.

 

Biuro Rachunkowo Podatkowe z siedzibą w Starachowicach świadczy kompleksowe usługi księgowo-podatkowe oraz kadrowo-płacowe. Zajmujemy się obsługa małych i średnich przedsiębiorstw działających w różnych branżach.

         Oferta biura rachunkowego adresowana jest również do osób planujących rozpoczęcie działalność gospodarczej. Dla tej grupy klientów oferujemy: przygotowanie biznes planu, wniosku o dotacje z PUP oraz innych instytucji pośredniczących. Pomagamy w dopełnieniu wszystkich formalność związanych z rejestracja firmy w Urzędach.

             Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując ofertę do specyfiki prowadzonej działalności oraz oczekiwań dotyczących współpracy. Zapewniamy całkowitą poufność wszelkich informacji powierzonych nam przez klientów.

                Usługi świadczymy rzetelnie i z zaangażowaniem, wykorzystując wiedzę i doświadczenie zdobyte w dotychczasowej pracy. Sukcesywnie podnosimy kwalifikacje, uczestnicząc w branżowych kursach i szkoleniach aby być na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami.

O FIRMIE

Biuro Rachunkowo Podatkowe

Ilona Szybska

ul. Hauke Boska 3

27-200 Starachowice

669 559 875

biuro@rachunkowopodatkowe.pl

 

NIP: 664 201 34 38

REGON: 369572845

Klauzula informacyjna RODO

Szukaj

Polityka prywatności

KONTAKT

NAWIGACJA

O nas

Oferta

Cennik

Blog

Wzory dokumentów

Kontakt

Strona główna